وبلاگ

چه کیفی بخریم؟

59e4a72d3fb38515a60ae33051581928
دسته‌بندی نشده

چه کیفی بخریم؟

هنگام خرید کیف این نکته ها را مد نظر داشته باشید

*رنگ و مدل مورد نظر را در نظر بگیرید .کیف با لباس های مختلفی استفاده می شود به همین دلیل با دقت به مدل و رنگ مورد نیاز خود توجه کنید.

*ابتدا موارد ضروری را تهیه کنید کیف به رنگ خنثی بخرید چون با هر لباسی که می توان آن را پوشید اگر معمولاً رنگهای خنثی می پوشید رنگ روشن شما را کاملا متفاوت جلوه می‌دهد
*اگر قصد دارید برای لباس به‌خصوصی کیف بخرید موقع رفتن به خرید چیزی شبیه به آن لباس را بپوشید.

ببینید آیا کیف مناسب سایز شما هست یا نه ؟

ا

فراد ریز نقش باید کیفی انتخاب کنند که در آن گم نشوند .درست مثل پوشاک که باید با شما تناسب داشته باشد.

ببینید آیا کیف متناسب با شکل اصلی اندامتان هست یا نه ؟

مثلاً اگر اندامتان گرد است با یک کیف خوش دوخت مربعی شهر تیپ تان را زیباتر کنید. ولی اگر باریک و لاغر اندام هستید یک کیف دایره ای برای شما بهتر است.
رنگ کیف و کفش خود را با هم مقایسه کنید یعنی اینکه کیف و کفشی بپوشیم که با هم هارمونی داشته باشند و به یکدیگر بیایند .با اینکه دوران ست کردن کیف و کفش گذشته ولی طوری لباس بپوشید که تمام اکسسوری ها بدون اینکه بیش از حد با هم ست باشند مرتب و زیبا جلوه کنند با این حال نه تنها سبک شخص خودتونو داریم در عین حال به روز نیز به نظر می رسید.

 طبق معمول هنگامیکه بـه منظور خریدن کیف بیرون می‌رویم با مدلهای فراوانی مواجه میشویم و این تنوع بالا ممکن اسـت کمی گیج کننده باشد و انتخاب هاي مان کمی سخت شوند، شاید دلیل این امر نداشتن اطلاعات کافی درباره نوع کیف ها و کاربرشان باشد.در این بخش ما انواع کیف و کاربرد آنها را برای شما می نویسیم تا بتوانیم خرید آگاهانه داشته باشیم.

 کیف خرید Shopping Bag :

کیف دوشی، مشهور بـه کیف Shopper، بزرگ‌ترین کیف کمد شـما خواهد شد. این کیف دارای دو دسته نسبتاً بلند برای حمل روی شانه اسـت و طبق معمولً دهانه‌اي بدون زیپ یا دکمه ‌دارد.اندازه بزرگ این کیف و حمل آسان آن باعث شده برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشتن پول یا کارت هنگام خرید، آسان‌ترین گزینه باشد. همین اندازه و اسانی نیز دلیل استفاده این کیف ها در طرح‌ها و جنس‌هاي مختلف برای رفتن بـه استخر یا دریا می شود.البته امروزه کیف خرید، نه تنها فقط در هنگام خرید استفاده نمی‌شود، بلکه یک استایل پرطرف‌دار در میان کیف‌های زنانه است و با طیف وسیعی از لباس‌ها ست می‌شود. به همین دلیل گاها از الیاف گران قیمتی برای طراحی و تولید آن استفاده می‌شود.

 کیف دوشی – دستی زنانه مدل توت Tote Bag :

در تولید کیف‌هاي دستی، بیشتر از کیف‌هاي دوشی دقت بـه‌کاربرده می شود، تا هنگام حمل آن اسانی کاملی داشته باشید. بهمین دلیل آن‌ها را Tote -بـه معنای حمل- نامیدند. این کیف‌ها طبق معمولً کوچک‌تر از کیف‌هاي خرید هستند و ظرافت بیشتری در طراحی دارند. اغلب این کیف‌ها ظاهری رسمی داشته و قابل‌استفاده برای دیدارهای مهم و رسمی و یا ملاقات دوستانه عصرگاهی هستند.

کیف دستی زنانه مدل بولینگ Bowling handbag :

Bowling handbag

کیف دستی بولینگ یک کیف حدودا با سایز متوسط است که بسیار شبیه به ساک‌هایی است که برای حمل توپ‌های بولینگ مورد استفاده قرار می‌گرفت. کیف‌های بولینگ معمولا یک بند جدا شدنی دارند تا در صورت لزوم برای آویختن به شانه مورد استفاده قرار گیرند.

mini Bowling bag

این کیف یکی از کیف‌های پرطرف‌دار و راحت با ظاهری منحنی شکل است که دسته‌ای برای حمل دارد.
اگر کیف‌های با ساختار مشخص می‌پسندید، می‌توانید با خیال راحت یک کیف دستی بولینگ بخرید و مطمئن باشید که هیچ گاه از مد نمی‌رود. این مدل از انواع کیف زنانه برای استایل اداری و محل کارتان نیز فوق‌العاده خواهند بود.

small Bowling bag

کیف دستی زنانه مدل کلاچ Clutch Bag :

کیف کتابی طبق معمولً شکل مستطیل و ضخامت‌هاي متنوع دارند. نداشتن هیچ دسته یا بندی باعث میشود آن رابا همه ی انگشتان و کف دست بگیرید. بدلیل این نحوه در دست گرفتن کیف، آن‌ها کلاچ «Clutch» – بـه معنی محکم گرفتن نامیده میشوند. امروزه کیف‌هاي کتابی در شکل‌هاي مختلفی مانند دایره، بیضی، مربع، مثلث و یا قلبی طراحی میشوند.

 کیف خورجینی Bucket Bag:

کیف‌هاي باکت «Bucket» بدلیل شباهت الگوی اولیه سطل مانند این‌گونه نام‌گذاری شده‌اند. این کیف‌ها درواقع ظاهری استوانه‌اي دارند، کـه دهانه آن‌ها با بند جمع شده و بـه شکل کیسه‌هاي پول قدیمی درمی‌آید.طرح خورجینی معمولا در کیف دوشی زنانه مدل کراس بادی و گاها در کوله پشتی‌ها دیده می‌شود.

 کوله پشتی Backpack :

کیفی که غالبا در پشت حمل می‌شود اما دستگیره‌ای مجزا در بالا برای حمل دستی نیز دارد. یک کوله پشتی می‌تواند کاربرد گسترده‌ای از استفاده روزانه تا محل کار، دانشگاه یا حتی سفرهای کوتاه داشته‌باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0